top of page

חוויה יצירתית - גיבוש צוות

הציור השיתופי מציע דרך מיוחדת ומקורית להטמיע חזון, לעורר ולשקף תהליכי גיבוש בצוותים, יצירת גאוות יחידה, חיזוק יחסים בין מנהלים ועובדים בהיררכיה ארגונית ובכלל זה פיתוח קשרים בקבוצה.

 

סדנת הציור השיתופי בקבוצה ארגונית מאפשרת התמודדות וקבלת כלים חדשים לעשיה היומיומית. הצוות יוצא עם רוח חדשה במפרשים, ונקודת מבט יצירתית על היחסים בין חברי הצוות.

 

זו הזדמנות להעניק לעובדי ומנהלי הארגון תהליך פיתוח ארגוני משמעותי בדרך מהנה ומקורית שבסופה נשארת מזכרת מעוררת מוטיבציה שתיתן פירותיה גם בימים של שגרה.

 

לגיבוש צוות וימי כיף/פרידה ממנהל/סיכום/פתיחת שנה

לתיאום סדנה צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

תודה! אצור קשר בהקדם ואשמח לעזור

ממליצים

"היה מקסים, כל הצוות נהנה והשתתף ולא הפסיקו להחמיא לך ולרעיון עצמו. 

ובנוסף גם הציורים מהממים!

בקיצור הצלחה ענקית! תודה גדולה!"

-ענת אשד, מנהלת מרפאת שיניים-

"לקראת מעבר הלשכה למשכן חדש, ומתוך רצון לקיים פעילות מגבשת, נולד רעיון לצייר ציור גדול שיעטר את הלשכה החדשה ויקדם בברכה את הבאים בשעריה. ציור שבהכנתו ייקחו חלק כל אחת ואחד מעובדי הלשכה. באווירה משוחררת ונעימה, אירחת אותנו בחצר ביתך ובסדנת היצירה שלך. כל אחד מאתנו נטל חלק בציור, ואת בכישרונך הרב לקחת את סך החלקים והפכת אותם לשלם אחד, הרמוני ומושך עין. הפעילות הייתה מגבשת, המשתתפים נהנו כולם, והלשכה זכתה ביצירה מקסימה למשכנה החדש."

 

-חיים צרפתי, מנהל לשכת הוצל"פ חדרה-

רשות האכיפה והגביה

״קיימנו את סדנת הציור השיתופי עם דינה ארגוב כפעילות פתיחה לשבוע פעילות של כלל החברה – חברת סטרטאפ קטנה שמרבית עובדיה מתכנתים.

דינה הייתה קשובה לצרכים שלנו ובעקבות שיחות שהתקיימו לפני הסדנה כללה את התכנים שביקשנו להעביר בתוך הפעילות. היא הצליחה להעביר תכנים ערכיים לייצוג ויזואלי.

במהלך הסדנה, שכללה שלושה קנבסים שהתחברו בסופו של דבר לנושא אחד, דינה ועוד אשת צוות עברו בין העובדים, דירבנו אותם ותיקנו מדי פעם את הציורים.

הפעילות הצליחה להוציא לא מעט יצירתיות מהעובדים שלנו והייתה מהנה ושיתופית – כולם השתתפו וגם התחלפו בין הקנבסים כך שהייתה אינטראקציה בין כולם ולא רק קליקות שעובדות לבד.

בסוף הסדנא נשארנו עם שלושה ציורים שיצרו יחדיו תמונה אחת. הציורים נתלו לאחר כבוד בחדר הישיבות שלנו ובהמשך השבוע השתמשנו בהם ובמסרים שהם מעבירים כדי לקיים דיונים בנושאים נוספים.״

 

שרון

בודיוויז׳ן מדיקל

"הזמנתי סדנת ציור שיתופי בהנחיית דינה ארגוב שבה כל המשתתפים נתנו ביטוי להלך הרוח היצירתי והאומנותי שהתאים לאירוע. הסדנה הייתה מאוד צבעונית וכיפית. המשתתפים מאוד נהנו לצייר באופן ספונטני והציור נשאר כמזכרת, עדות ויזואלית מרהיבה לאירוע מוצלח מאוד. תודה רבה לדינה על ההנחייה, אני ממליץ בחום על הציור השיתופי כפעילות אומנותית חברתית לא שגרתית."   

דוד קדוש, גוגל ישראל

״תודה על יום נפלא שעשה סגירה נהדרת לקורס פיתוח מנהלים. אפשרת למנהלים לחדד ולזקק את התובנות שקיבלו בקורס בדרך ייחודית וחוויתית שפחות מוכרת להם. אני בטוחה שמיוחדות היום הזה תלווה אותם גם בעתיד. יישר כוח!״

 

שובה

לוטם

״חשבנו איך לצאת מהקופסה ולקיים טקס סיום שונה לאחד מקורסי המנהלים שלנו. לא עוד נאומים של מנהלים בכירים אלא יצירת במה למנהלים שעברו את ההכשרה. הגענו אלייך דרך המלצה והיום אנחנו במעמד של להפיץ לעולם כמה מבורכת היתה ההחלטה שלנו לצאת לדרך איתך.

החששות מפני פתיחות של מנהלים שאינן מורגלים בתהליכים מהסוג הזה היו רבים. חששות מפני הדרך השונה, החשיפה הנדרשת והציניות שעשוי תהליך מעין זה לעורר עמדו לפנינו ותפסו מקום בקבלת ההחלטה .

אבל כבר המפגש הראשוני איתך היה בו כדי להרגיע. פגשנו אותך מלאת תשוקה לעשייה שלך, אמונה בתהליך מהסוג הזה, הבנה של תהליכים ארגוניים והבנה עמוקה לדינמיקה המתרחשת בקבוצה.

ביום הסדנא גילית הרבה מאד רגישות לאנשים, יכולת להוביל בכריזמה ייחודית ובאסרטיביות הנדרשת, מלאת תובנות ויכולת להוביל את הקבוצה ואת היחידים בה לתהליך של התבוננות פנימה יחד עם הכוונתם לביטוי תואם של תובנותיהם.

 

החוויה היתה מיוחדת , מאתגרת, ובעיקר אחרת – פותחת חשיבה ופרספקטיבה.

 

תודה רבה על מה שהבאת איתך. נהנינו מאד לעבוד איתך ואני בהחלט רואה לעתיד כי תהיינה עוד הזדמנויות לעבודה משותפת״

 

יעל

בינת

"התרשמתי מאד מעומק החשיבה שלך כפי שהוא בא לידי ביטוי בפעילות המקסימה שלך אתמול. 

למרות שהיתי מותש לחלוטין מיום של נסיעות ארוכות וצילומים הצלחתי להפיק תובנות מהמסרים שהעברת. תודה רבה!"

-גבי ניומן, צלם-

לתיאום סדנה צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

תודה! אצור קשר בהקדם ואשמח לעזור

bottom of page